Ankieta Dla RowerzystówW związku z planowaniem przyszłych inwestycji w infrastrukturę rowerową chcielibyśmy pozyskać od Państwa informacje, które pomogą zapoznać się z oczekiwaniami Mieszkańców w tym zakresie. Uprzejmie prosimy o odpowiedzi na pięć pytań i przesłanie ich na dedykowany adres e-mail: rower@ugk.pl w terminie do 5 sierpnia 2021r. Z góry dziękujemy za udział i poświęcenie czasu na rzecz cyklistów i promocji roweru.

  1. Czy używa Pan/i roweru w celach rekreacyjnych, jeśli tak, to jak często?
  2. Czy używa Pan/i roweru jako środek transportu, np. dojazd do pracy, szkoły, usług, do przystanku autobusowego, w odwiedziny znajomych, rodziny, jeśli tak, to jak często i w jakim celu?
  3. Na jakiej trasie lub na jakich trasach Pan/i się porusza lub chciałby/aby poruszać najczęściej rowerem - proszę wymienić nazwy (od - do) miejscowości w naszej gminie lub gminach sąsiednich ze wskazaniem celu: rekreacyjnie lub dojazd.
  4. Czy byłby Pan/i zainteresowany/a, odpłatnym użytkowaniem systemu roweru miejskiego, gdyby Gmina weszła w taki system obejmujący miasto Wrocław? Na jakim odcinku?
  5. Czy używa Pan/i aplikacji z mapami, nawigacjami przeznaczonymi dla rowerzystów, jeśli tak, to jakich?