24
czerwiec 2026, środa
IMIENINY: Jana, Danuty, Donaty

TERAZ
zachmurzenie umiarkowane
29°
DZIŚ
zachmurzenie umiarkowane
29°
JUTRO
bezchmurnie
32°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Maj 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Dbajmy o porządek – odstawiajmy pojemniki


Przypominamy, że pojemniki na odpady komunalne powinny być przechowywane na terenie nieruchomości.

W dniu odbioru należy wystawić je przed posesję do godz. 6:00, natomiast po opróżnieniu – najpóźniej do godz. 22:00 – odstawić z powrotem na teren posesji.Zasada ta nie dotyczy mieszkańców korzystających z własnych wiat śmietnikowych, w których znajdują się pojemniki.

Prosimy o niewystawianie pojemników na stałe na terenach zielonych oraz chodnikach. Pozostawione kontenery utrudniają poruszanie się pieszym, a odpady mogą zwabiać dzikie zwierzęta.

Wspólnie zadbajmy o porządek, bezpieczeństwo i estetykę naszej okolicy.




PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
KOSiR
KOSiR
WCR
WCR
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania