22
lipiec 2024, poniedziałek
IMIENINY: Marii, Magdaleny

TERAZ
umiarkowane opady deszczu
21°
DZIŚ
umiarkowane opady deszczu
21°
JUTRO
pochmurnie
27°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Dołącz do Naszego Zespołu

Siłą i przewagą konkurencyjną Poczty Polskiej są jej pracownicy,

dlatego doceniamy ich inicjatywę i wspieramy rozwój każdego członka naszego Zespołu. Inwestowanie w pracowników jest jednym z filarów Strategii Poczty Polskiej S.A.

Corocznie opracowywane są Centralne Programy Rozwoju Zawodowego dla wszystkich kluczowych grup zawodowych w Naszej Spółce. Premiujemy i wspieramy efektywność, dlatego priorytetowy charakter mają szkolenia z zakresu obsługi Klienta czy aktywizacji procesu sprzedaży. Nasi menedżerowie doskonalą ponadto swoje umiejętności w obszarze efektywnego zarządzania.

Oprócz organizacji szkoleń własnych, umożliwiamy naszym pracownikom uczestnictwo w zewnętrznych kursach, seminariach czy konferencjach specjalistycznych. Ułatwiamy im także zdobywanie dodatkowego wykształcenia (dofinansowując studia zarówno pierwszego i drugiego stopnia, jak i podyplomowe) oraz umiejętności językowych.

Wspieramy kreatywność i zachęcamy do podejmowania nowych wyzwań – stąd szereg wewnętrznych konkursów na innowacyjne czy niestandardowe rozwiązania, które mogą przyczynić się do wzmacniania naszej pozycji na rynku czy budowania dobrych relacji z Klientami.

Wiemy też, jak ważne jest życie poza pracą – wspomagamy nasz Zespół w rozwijaniu zainteresowań i pasji, organizując liczne imprezy sportowe i kulturalne, które nie tylko integrują Pracowników, ale też przyczyniają się do propagowania zdrowego i aktywnego trybu życia.

Ogłoszenie

Polecony do Skrzynki

Zostań Agentem Pocztowym

Pracownik Obsługi Klienta

Listonosz z samochodem
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR