Dzień Kobiet z Yogą w KOSIR

2 marca 2019 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Adama Wójcika odbyły się Warsztaty Yogi z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet.
W wydarzeniu wzięło udział kilkudziesięciu uczestników z przeważającą liczbą pań. Podczas warsztatów uczestnicy mogli poznać m.in. techniki yogi, rytuałów i masażów tybetańskich. Gościem honorowym zajęć była Sekretarz Gminy Kobierzyce - Maria Wilk. Program zajęć został opracowany i poprowadzony przez znakomite instruktorki sivavanda yogi - Krystynę Burską (Stowarzyszenie Gong), Annę Żabińską i Agnieszkę Kowalczyk. Na koniec zajęć na wszystkie uczestniczki zajęć czekała miła niespodzianka, jaką były kwiaty i życzenia, które złożył Paniom w imieniu Rady Gminy Kobierzyce Henryk Łoposzko - Zastępca Przewodniczącej Rady Gminy Kobierzyce oraz w imieniu Stowarzyszenia Gong – Prezes - Zbigniew Burski.

Cieszymy się, że aktywna forma spędzania wolnego czasu jaką jest yoga zachęciła do udziału w wydarzeniu tak liczne grono mieszkańców Gminy, głównie pań. Przed nami kolejne wydarzenia sportowe o których na bieżąco informujemy Państwa na stronie www.sport-kobierzyce.pl oraz portalach społecznościowych TuKobierzyce i KOSiR. Serdecznie zapraszamy do udziału!

KOSiR