13
lipiec 2024, sobota
IMIENINY: Ernesta, Małgorzaty

TERAZ
zachmurzenie małe
23°
DZIŚ
zachmurzenie małe
23°
JUTRO
zachmurzenie duże
26°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Fundusze UE

Spotkanie informacyjne w Urzędzie Gminy Kobierzyce
Zaproszenie do udziału w Spotkaniu dla potencjalnych Beneficjentów w związku z organizowanymi konkursami w ramach Osi 10

Szanowni Państwo,

w związku z opublikowaniem w dniach 12.10. oraz 26.10 ogłoszeń o naborze wniosków na dofinansowanie w ramach działania 10.4 "Dostosowywanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy" Poddziałanie 10.4.2 Dostosowywanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy – ZIT WrOF (schemat F oraz schematy A,B,C,D,E,G,H) zapraszamy do udziału w spotkaniu dla potencjalnych beneficjentów organizowanym w Kobierzycach.

Spotkanie zostanie zorganizowane 10 listopada 2017 r., w Urzędzie Gminy Kobierzyce Al. Pałacowa 1, 55-040 Kobierzyce w godzinach 09:30 – 14:45. Rejestracja uczestników od godz. 9:30.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w powyższym spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go jako załącznik na adres: zit@um.wroc.pl w terminie do 6 listopada 2017 r. do godziny 15.00.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści ,,potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne 10 listopada 2017 r.”.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Prosimy o zgłoszenie po jednej osobie reprezentującej beneficjanta.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość zgłoszenia do udziału w spotkaniu drugiej osoby, która zostanie zaproszona na spotkanie w przypadku niewyczerpania dostępnych miejsc na spotkanie. Informacja w tym zakresie zostanie przesłana wraz z potwierdzeniem zgłoszenia.

Przy rekrutacji na przedmiotowe spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniu ZIT WrOF zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia przyjmowania zgłoszeń, o czym powiadomi Państwa w przesłanej informacji zwrotnej dotyczącej zgłoszenia.

Organizator nie pokrywa kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem osób zakwalifikowanych w spotkaniu.

Zachęcamy do uczestnictwa.

Poniżej agenda oraz formularz zgłoszeniowy.

ikona word - Agenda

ikona word - Formularz zgłoszeniowy

W razie pytań proszę się kontaktować z Panią Iloną Wróblewską, tel. 071-777-85-20
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR