18
lipiec 2024, czwartek
IMIENINY: Kamila, Szymona

TERAZ
zachmurzenie małe
22°
DZIŚ
zachmurzenie małe
22°
JUTRO
bezchmurnie
27°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Gmina Kobierzyce Dołącza do NaprawmyTo.pl

ułatwiamy komunikację pomiędzy mieszkańcami a samorządem

NaprawmyTo.pl to proste narzędzie do zgłaszania zauważonych problemów poprzez stronę internetową lub aplikację na smartfona. Mieszkaniec zgłasza problem wskazując miejsce na mapie. Dodaje opis i zdjęcie (opcjonalnie). Ostatni krok to wybór jednej z dostępnych kategorii. Niestety, nie wszystkie zgłaszane problemy leżą w kompetencjach Urzędu Gminy Kobierzyce, dlatego może się zdarzyć, że nie każdy alert zostanie naprawiony. Serwis NaprawmyTo.pl ma ułatwić komunikację pomiędzy mieszkańcami a samorządem. Polecamy obejrzeć poniższy materiał filmowy który na pewno przybliży Państwu sposób funkcjonowania serwisu.

 

 

Wygodne korzystanie na smartfonie

Nowa wersja NaprawmyTo.pl została wykonana zgodnie z technologią PWA (Progressive Web Apps), dzięki czemu możesz w łatwy sposób uruchamiać i korzystać z naszego serwisu.

Android

W przypadku używania telefonu z systemem Android wystarczy za pomocą przęglądarki Chrome w swoim smartfonie wpisać adres www.naprawmyto.pl. Następnie po załadowaniu się strony wybrać rozwijaną listę opcji za pomocą ikony i wybrać z niej pozycję Dodaj do ekranu głównego. W rezultacie wśród aplikacji na Twoim telefonie pojawi się ikona po kliknięciu, której będzie się uruchamiał nasz serwis.

iOS

W przypadku używania telefonu z systemem iOS wystarczy za pomocą przęglądarki Safari w swoim iphonie wpisać adres www.naprawmyto.pl. Następnie po załadowaniu się strony wybrać z dolnego menu przegladarki pozycję oznaczoną ikoną i wybrać z listy pozycję Do ekranu początk. W rezultacie wśród aplikacji na Twoim telefonie pojawi się ikona po kliknięciu, której będzie się uruchamiał nasz serwis.
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR