18
lipiec 2024, czwartek
IMIENINY: Kamila, Szymona

TERAZ
bezchmurnie
26°
DZIŚ
bezchmurnie
26°
JUTRO
bezchmurnie
27°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Informacja w Sprawie Udostępnienia

placów zabaw, boisk sportowych, skateparku oraz orlików administrowanych przez Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji


Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w wyniku wydania:

  • Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 02 maja 2020 r. w sprawie zasad ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 792);
  • Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie zasad ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 878)
  • Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 964)

został zniesiony zakaz korzystania z placów zabaw, boisk sportowych, skateparku oraz orlików. Jednocześnie w wyżej powołanych rozporządzeniach zostały ustalone zasady korzystania z obiektów sportowych.

Wobec powyższego informujemy, że istnieje możliwość korzystania z boisk sportowych, orlików, skateparków na zasadach określonych w wyżej wymienionych rozporządzeniach, które zostały również opisane na stronie: http://sport-kobierzyce.pl/?p=6926.

Na dzień 04.06.2020 r. brak jest wytycznych ministerstwa w zakresie korzystania z placów zabaw, dlatego też informujemy, że istnieje możliwość korzystania z placów zabaw, jednakże na własną odpowiedzialność. Po wydaniu przez ministerstwo wytycznych Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji niezwłocznie podejmie wszelkie niezbędne czynności zgodne z tymi wytycznymi.

Ikona PDF - Zarządzenie
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR