Komunikat dot. PONE

rozliczenie Dotacji

Szanowni Państwo!

W związku z nadal trwającą sytuacją epidemiczną, informujemy, że wprowadzone zmiany w Regulaminie Programu Ograniczania Niskiej Emisji (PONE) pozwalają na rozliczenie Inwestycji polegającej na wymianie tzw. kopciucha na bardziej ekologiczne źródło ogrzewania w ramach PONE, dla osób które podpisały umowy w programie i wymieniły kocioł oraz przedłożą Wniosek o rozliczenie Dotacji wraz z wymaganymi dokumentami.

Zamiast wizji urzędnika w terenie związanej z oględzinami instalacji Nowego źródła ciepła, do odwołania, Inwestorzy wypełniają „Oświadczenie Inwestora dot. Nowego źródła ciepła”, które jest pozycją 12 z listy wzorów do pobrania ze strony internetowej: http://gospodarkaniskoemisyjna.gminakobierzyce.pl/wzory-dokumentow/

Do oświadczenia należy dołączyć dokumentację fotograficzną źródła ciepła, która przedstawia pomieszczenie, w którym znajduje się Nowe źródło ciepła, ujęcia kotła: tabliczka znamionowa; cały kocioł; a także zdjęcie potwierdzające, że Nowe źródło ciepła jest podłączone do instalacji grzewczej. Dokumentacja fotograficzna musi umożliwiać identyfikację terminu wykonania zdjęć.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem urzędu: 71/ 36 98 124.