21
lipiec 2024, niedziela
IMIENINY: Daniela, Andrzeja, Wiktora

TERAZ
pochmurnie
26°
DZIŚ
bezchmurnie
30°
JUTRO
słabe opady deszczu
27°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Konsultacje

Budżet obywatelski to narzędzie pozwalające mieszkańcom gmin współuczestniczyć w procesie decydowania o tym, jak zostanie wydana część pieniędzy z budżetu. Pozwala on zgłaszać własne projekty zmiany w otoczeniu i głosować na najlepszy z nich. Dzięki temu możliwe staje się decydowanie o tym, co powstanie w mieście nawet wtedy, gdy nie jest się prezydentem czy urzędnikiem.


Pani/Pana dane, ujawnione w korespondencji, przetwarzamy w celu zrealizowania Pani/Pana sprawy, tj. przede wszystkim prowadzenia korespondencji w określonej sprawie.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Kobierzyce reprezentowana przez Wójta Gminy Kobierzyce z siedzibą w Kobierzycach 55-040, al. Pałacowa 1, e-mail: info@ugk.pl
Dane posiadamy bezpośrednio od Pani/Pana lub z baz danych, do których dostęp mają pracownicy Urzędu Gminy Kobierzyce (w takiej sytuacji przetwarzamy je w zakresie niezbędnym do realizacji celu).
Dane przetwarzamy do czasu realizacji danej sprawy, a później do upływu okresu przedawnienia w danej sprawie, a następnie archiwizujemy na podstawie przepisów prawa.
Ma Pani/Pan prawo do: dostępu dodanych, uzyskania ich kopii, sprostowania, wniesienia skargi do Prezesa UODO, informacji o przetwarzanych danych, a w zależności od sytuacji także do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody lub usunięcia danych.
W razie pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych poprzez adres e-mail: IOD@ugk.pl lub korespondencyjnie na podany powyżej adres.
Pełna klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej https://www.ugk.pl/obowiazki-informacyjne-ugkobierzyce