21
lipiec 2024, niedziela
IMIENINY: Daniela, Andrzeja, Wiktora

TERAZ
zachmurzenie małe
19°
DZIŚ
bezchmurnie
30°
JUTRO
słabe opady deszczu
24°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

KPR Gminy Kobierzyce

klub w końcu odebrał brązowe medale za sezon 2019/2020

Data 10.08.2020r. z pewnością przejdzie do historii kobierzyckiego szczypiorniaka. Tego dnia zawodniczki, sztab szkoleniowy oraz zarząd klubu odebrał z rąk wiceprezesa Superligi Pana Piotra Należytego brązowe medale za sezon 2019/2020. W związku z pandemią koronawirusa ceremonia przeciągnęła się aż początek sierpnia. W dekoracji, oprócz oczywiście członków kobierzyckiego klubu, udział wzięli przedstawiciele mediów oraz delegacja Gminy Kobierzyce z Przewodniczącą Panią Elżbietą Regulską i Wójtem Panem Ryszardem Pacholikiem na czele. Z powodów bezpieczeństwa zrezygnowano z obecności sponsorów, którym jednak ogromne słowa wdzięczności za dotychczasowe wsparcie przekazał prezes Klubu Pan Piotr Smoła. – Ciężko jest w kilku słowach podziękować  za tak dużą pomoc. Nie chcę wymieniać wszystkich naszych dobroczyńców, gdyż nie chciałbym przypadkiem kogoś pominąć. Cieszę się, że jest tylu wspaniałych ludzi, którzy kochają piłkę ręczną i na których zawsze możemy liczyć – powiedział Smoła.

W związku z obostrzeniami, które panują w kraju, ze smutkiem, ale jednak zrezygnowano z hucznej imprezy, co oczywiście jest słuszną i zrozumiałą decyzją. – Trochę żal, że nie mamy szans celebrować tego sukcesu tak jak byśmy chcieli, czyli wspólnie z naszymi sponsorami i kibicami. Dedykuję ten medal wszystkim tym, którzy nie mogą świętować teraz z nami. Pierwszy w historii Klubu medal z pewnością zdopinguje nas jednak, aby w kolejnym sezonie powtórzyć ten sukces – powiedziała najlepsza trenerka ubiegłego sezonu Pani Edyta Majdzińska.

Oprócz medali pamiątkowe statuetki odebrali: Edyta Majdzińska – w kategorii trener roku, Kinga Jakubowska – w kategoriach: królowa strzelczyń, najlepsza rozgrywająca oraz najlepsza zawodniczka sezonu oraz Barbara Zima – odkrycie sezonu.

Serdecznie gratulujemy drużynie KPR-u Gminy Kobierzyce i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie.

Marcin Janowski
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR