27
luty 2024, wtorek
IMIENINY: Gabiela, Anastazji

TERAZ
zachmurzenie duże
DZIŚ
zachmurzenie duże
JUTRO
słabe opady deszczu

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Styczeń 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Nowy Dom Opieki

fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci uruchomiła w dniu 19 listopada br. pierwszy w województwie dolnośląskim Dom Opieki Wytchnieniowej

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci uruchomiła w dniu 19 listopada br. pierwszy w województwie dolnośląskim Dom Opieki Wytchnieniowej dla dzieci nieuleczalnie i przewlekle chorych będących w opiece paliatywnej z Dolnego Śląska. Dom powstał na terenie Szpitala Rehabilitacyjnego w Żmigrodzie przy ul. Willowej 4. Dom w Żmigrodzie jest pomostem do utworzenia większego Domu Opieki Wytchnieniowej we Wrocławiu, który jest w trakcie budowy.

Na przełomie listopada i grudnia najbardziej potrzebujące osoby w wieku od kilku miesięcy do 33 roku życia znajdą w Żmigrodzie wytchnienie od trudów codziennego życia. Rodzice mogą na kilka dni lub tygodni oddać dziecko pod opiekę w przyjaznym miejscu jakim jest Dom Opieki Wyręczającej. Profesjonalnie przygotowany personel, nowoczesne wyposażenie oraz ciepłe miejsce pozwoli zmierzyć się z chorobą dając tak bardzo potrzebną nadzieję.

„Amor Vincit Omnia - kompleksowy projekt zapewnienia opieki wytchnieniowej dla dzieci i młodzieży z terenu Dolnego Śląska“ realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WD 2014-2020 w ramach EFS.
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR