30
listopad 2022, środa
IMIENINY: Andrzeja, Konstantego, Justyny

TERAZ
zachmurzenie duże
-1°
DZIŚ
zachmurzenie duże
JUTRO
zachmurzenie duże

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Październik 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Węgiel

Ogłoszenia

Z dniem dzisiejszym, tj. 16 listopada 2022r. rozpoczynamy nabór wniosków o preferencyjny zakup węgla w 2022r. Do dokonania zakupu preferencyjnego na sezon grzewczy 2022/23 jest uprawniona osoba fizyczna w gospodarstwie domowym, która spełnia warunki uprawniające do dodatku węglowego i złoży wymagane oświadczenia. Wnioski będą podstawą do dokonania przez Gminę zamówienia w ramach otrzymanej od Polskiej Grupy Górniczej SA (dalej zwanej PGG) oferty. Przyznany Gminie węgiel wg tej oferty jest w ograniczonej ilości i w sortymencie określonym przez PGG. Wnioski będą rozpatrywane wg kolejności wpływu, sprzedaż rozpocznie się po faktycznym pozyskaniu węgla. Wnioski są przyjmowane do 2 grudnia 2022r. Jest to data wpływu do Urzędu, a nie np. nadania w placówce pocztowej. Ewentualne wydłużenie terminu będzie uzależnione od złożonego zapotrzebowania przez wnioskodawców i możliwości zapewnienia sprzedaży.

Uwaga: osoby, które złożą wniosek nie dokonują jeszcze wpłat za węgiel, sprzedaż obecnie nie jest prowadzona! Prosimy czekać na dalsze informacje na stronie www.ugk.pl lub kontakt ze strony pracownika Urzędu Gminy. Należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi we wniosku i starannie oraz wyraźnie wypełnić wszystkie pola, co przyspieszy rozpoznanie wniosku. Wniosek musi zostać podpisany.

Druk wniosków udostępnia się na stronie www.ugk.pl i Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy. Tam też zostanie udostępniona lista składów prowadzących dystrybucję paliwa – w przygotowaniu.

Ikona PDF - WNIOSEK O PREFERENCYJNY ZAKUP PALIWA STAŁEGO DLA GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dostępną na stronie www.ugk.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta.

Ikona PDF - OBOWIĄZEK INFORMACYJNY