01
czerwiec 2023, czwartek
IMIENINY: Dzień Dziecka, Jakuba, Konrada, Gracjanny

TERAZ
bezchmurnie
13°
DZIŚ
bezchmurnie
13°
JUTRO
zachmurzenie duże
16°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Maj 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Ogłoszenie

przedszkola samorządowe oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych w okresie wakacyjnym

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

informujemy, iż w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 przedszkola samorządowe oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi, z tym, że Przedszkole Samorządowe w Ślęzie będzie czynne tylko w sierpniu ze względu na trwające prace wykończeniowe związane z rozbudową przedszkola.

Mamy świadomość, iż obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, iż konieczne jest dostosowanie pracy przedszkoli do aktualnej rzeczywistości, by mogły one świadczyć opiekę nad dziećmi w tym trudnym dla rodziców powrocie do pracy.

Przedszkola samorządowe, kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i pozostałych pracowników, będą funkcjonowały zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie Wytycznych GIS.

Z uwagi na konieczność zaplanowania organizacji pracy przedszkoli na najbliższe miesiące, prosimy Rodziców o niezwłoczne zgłaszanie dziecka w placówce na okres wakacji w terminie do 15 czerwca 2020 r.

Dołożymy wszelkich starań, by w miarę możliwości w okresie wakacyjnym przyjąć jak największą liczbę dzieci, oczywiście w ramach obowiązującego reżimu sanitarnego, zapewniając najwyższe środki ostrożności. Jednocześnie, pomimo wdrożenia nadzwyczajnych procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, pracowników w przedszkolu i innych dzieci COVID-19.

Załączniki:

Ikona PDF - Zgłoszenie dziecka

Ikona Word - Zgłoszenie dziecka

Ikona PDF - Oświadczenie rodzica

Ikona Word - Oświadczenie rodzica
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR