Ogłoszenie

przedszkola samorządowe oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych w okresie wakacyjnym

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

informujemy, iż w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 przedszkola samorządowe oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi, z tym, że Przedszkole Samorządowe w Ślęzie będzie czynne tylko w sierpniu ze względu na trwające prace wykończeniowe związane z rozbudową przedszkola.

Mamy świadomość, iż obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, iż konieczne jest dostosowanie pracy przedszkoli do aktualnej rzeczywistości, by mogły one świadczyć opiekę nad dziećmi w tym trudnym dla rodziców powrocie do pracy.

Przedszkola samorządowe, kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i pozostałych pracowników, będą funkcjonowały zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie Wytycznych GIS.

Z uwagi na konieczność zaplanowania organizacji pracy przedszkoli na najbliższe miesiące, prosimy Rodziców o niezwłoczne zgłaszanie dziecka w placówce na okres wakacji w terminie do 15 czerwca 2020 r.

Dołożymy wszelkich starań, by w miarę możliwości w okresie wakacyjnym przyjąć jak największą liczbę dzieci, oczywiście w ramach obowiązującego reżimu sanitarnego, zapewniając najwyższe środki ostrożności. Jednocześnie, pomimo wdrożenia nadzwyczajnych procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, pracowników w przedszkolu i innych dzieci COVID-19.

Załączniki:

Ikona PDF - Zgłoszenie dziecka

Ikona Word - Zgłoszenie dziecka

Ikona PDF - Oświadczenie rodzica

Ikona Word - Oświadczenie rodzica