13
lipiec 2024, sobota
IMIENINY: Ernesta, Małgorzaty

TERAZ
zachmurzenie małe
23°
DZIŚ
zachmurzenie małe
23°
JUTRO
zachmurzenie duże
26°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu

Zbliża się końcowy termin na rozliczenie z fiskusem dochodów za 2016 r.

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu przypomina, iż z dniem 2 maja 2017 r. upływa termin na złożenie zeznań podatkowych za 2016 r. W związku z powyższym w tym dniu tj. 2 maja 2017 r. zeznania podatkowe za 2016 r. będzie można złożyć w tut. Urzędzie w godzinach: 7:30 – 15:30 – na Sali obsługi, a po godzinach pracy – w skrzynce podawczej, znajdującej się w holu Urzędu (bez możliwości uzyskania potwierdzenia złożenia zeznania podatkowego).

Ponadto 27 i 28 kwietnia 2017 r. tj. czwartek i piątek będą wydłużonymi dniami pracy Urzędu – do godziny 18:00. Termin złożenia zeznania rocznego za 2016 rok upływa z dniem 2 maja 2017 roku. Nie czekaj do ostatniej chwili! Rozlicz się już dziś, a w przypadku wystąpienia podatku do zapłaty, na uregulowanie go masz czas do 2 maja 2017 roku.

Jednocześnie Naczelnik tut. Urzędu zachęca do składania zeznań podatkowych za 2016 r. (jak również wszystkich innych rozliczeń podatkowych) w formie elektronicznej za pośrednictwem strony Ministerstwa Finansów: www.e-deklaracje.gov.pl. Jest to bowiem bezpieczny, najszybszy, najprostszy i przede wszystkim darmowy sposób składania deklaracji.
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR