13
lipiec 2024, sobota
IMIENINY: Ernesta, Małgorzaty

TERAZ
zachmurzenie małe
23°
DZIŚ
zachmurzenie małe
23°
JUTRO
zachmurzenie duże
26°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Program Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Kobierzyce

Miło nam Państwa poinformować, że w związku z przyjęciem przez Radę Gminy Kobierzyce Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Kobierzyce zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy Kobierzyce nr XXVI/496/17 z dnia 26 maja 2017r. z dniem 04.07.2017r. , rusza program dofinansowania wymiany starych źródeł ogrzewania opalanych paliwem stałym niespełniających norm klasy 5 wg PN-EN 303-5:2012, na bardziej ekologiczne nowe źródła ciepła, o których mowa w Regulaminie stanowiącym załącznik do w/w uchwały.

Zgodnie z zasadami programu Inwestor, po podpisaniu umowy o dofinansowanie, może ubiegać się o zwrot 50 % kosztów kwalifikowanych, lecz nie więcej niż:
• 10 000zł na budynek mieszkalny lub lokal mieszkalny ( posiadający indywidualne ogrzewanie),
• iloczyn liczby lokali mieszkalnych korzystających ze wspólnego źródła ogrzewania i kwoty 4 000 zł w przypadku wspólnot lub spółdzielni mieszkaniowych.

W załączniku przekazujemy wzory dokumentów niezbędnych do przystąpienia do programu. Mieszkańcy lub wspólnoty/spółdzielnie mieszkaniowe, zainteresowani skorzystaniem z dofinansowania na wymianę źródeł ogrzewania winni złożyć wniosek dotyczący udziału w programie wraz z niezbędnymi załącznikami w Urzędzie Gminy Kobierzyce, al. Pałacowa 1, w Biurze Obsługi Klienta.

Załączniki do pobrania

Szczegółowe informacje dotyczące Programu Ograniczania Niskiej Emisji znajdują się w regulaminie stanowiącym załącznik do Uchwały Rady Gminy Kobierzyce nr XXVI/496/17 z dnia 26 maja 2017r.
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR