19
lipiec 2024, piątek
IMIENINY: Marcina, Wincentego, Wodzisława

TERAZ
pochmurnie
25°
DZIŚ
bezchmurnie
26°
JUTRO
zachmurzenie duże
27°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Koalicja na Rzecz Poprawy Jakości Powietrza

decyzja o dofinansowaniu

Loga

Szanowni Mieszkańcy,

Z radością informujemy, że projekt „Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza Gmin ZIT Aglomeracji Wrocławskiej (ZIT WROF)” spełnił wszystkie kryteria wyboru projektów i został wybrany do dofinansowania.

Przypominamy, że założeniem projektu jest wymiana kotłów opalanych paliwem stałym na zakup i montaż pomp ciepła wykorzystywanych do ogrzewania budynków jednorodzinnych. Dofinansowanie dla mieszkańców może sięgnąć 85 procent, a realna dotacja od 15 do 40 tys. zł. Przypominamy także, że Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość pełni rolę Lidera projektu, Gmina Kobierzyce jest w tym projekcie Partnerem. Obecnie podejmowanych jest szereg działań organizacyjnych niezbędnych do podpisania umowy o dofinansowanie oraz do uruchomienia projektu. Mieszkańców zainteresowanych udziałem w projekcie będziemy informować na bieżąco o realizacji przedsięwzięcia.

Projekt realizowany w ramach Osi Priorytetowej 3 Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 3.3 Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym, Poddziałanie 3.3.2 Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym - ZIT WrOF, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR