21
wrzesień 2021, wtorek
IMIENINY: Mateusza, Jonasza, Hipolita

TERAZ
słabe opady deszczu
11°
DZIŚ
słabe opady deszczu
11°
JUTRO
słabe opady deszczu
14°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Sierpień 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Wydział Komunikacji

Starostwa Powiatowego we Wrocławiu

Informujemy, że w Urzędzie Gminy Kobierzyce można skorzystać z usług mobilnego punktu Wydziału Komunikacji w dniach 3, 10 i 17 .06.2020 r. w godz. 9.00 – 11.30. Zachęcamy do skorzystania z możliwości załatwienia spraw związanych z pojazdami w Mobilnym Wydziale Komunikacji w swojej gminie. Sprawy, które można załatwić w mobilnym Wydziale Komunikacji:

 1. Odbiór dowodu rejestracyjnego – skierować prośbę na maila, komunikacja@powiatwroclawski.pl dotyczącą chęci odbioru dowodu rejestracyjnego podczas następnej wizyty planowanej w gminie lub osobistym zgłoszeniu podczas wizyty w gminie.
 2. Dokonać zgłoszenia sprzedaży lub nabycia pojazdu.
 3. Dokonać zgłoszenia wpisu adnotacji HAK, GAZ, TAXI.
 4. Złożyć wniosek o wyrejestrowanie pojazdu np. z powodu demontażu, kradzieży.
 5. Złożyć wniosek o wymianę dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca na przeglądy i rejestrację, zmiany nazwiska.
 6. Złożyć wniosek o przerejestrowanie pojazdu posiadającego wyróżnik tablic rejestracyjnych DWR.
 7. Złożyć wniosek o przerejestrowanie pojazdu posiadającego wyróżnik tablic rejestracyjnych inny niż DWR. W przypadku przerejestrowania wymagającego zmiany tablic rejestracyjnych pracownik pobierze stosowne dokumenty wraz z opłatą i tablicami rejestracyjnymi. Podczas następnej wizyty w kolejnym tygodniu przywożone są nowe tablicy wraz z opieczętowanymi dokumentami.
 8. Złożyć wniosek o rejestrację pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Pracownik pobiera stosowne dokumenty w oryginale wraz z opłatą. Podczas następnej wizyty w kolejnym tygodniu przywożone są nowe tablicy wraz z opieczętowanymi dokumentami.

WAŻNE!!!!!!!!!!!

 1. Podczas wizyty w Mobilnym Wydziale Komunikacji nie ma możliwości przyjmowania opłat gotówkowych i bezgotówkowych. Klient dostaje nr konta, na które wpłaca należną opłatę i potwierdzenie opłaty przedstawia urzędnikowi lub przesyła potwierdzenie na adres mailowy oplat.komunikacja@powiatwroclawski.pl
 2. W sytuacji współwłasności pojazdu należy przedstawić pełnomocnictwo.
 3. Sprawy związane z prawami jazdy i transportem odbywają się w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wrocławiu przy ul. T. Kościuszki 131, 50-440 Wrocław.
 4. Dowody rejestracyjne i tablice rejestracyjne nieodebrane podczas wizyty w gminie pozostawione są w urzędzie Starostwa Powiatowego we Wrocławiu przy ul. T. Kościuszki 131, 50-440 Wrocław, od następnego dnia.PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR