12
lipiec 2024, piątek
IMIENINY: Weroniki, Jana, Bonifacego

TERAZ
intensywne opady deszczu
23°
DZIŚ
intensywne opady deszczu
23°
JUTRO
zachmurzenie duże
23°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Czerwiec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Wyszukiwarka Grobów

internetowa wyszukiwarka grobów i osób pochowanych

 

Zbliżające się święto Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to okazja do odwiedzenia grobów bliskich i przyjaciół. Nie zawsze jednak pamiętamy, w którym miejscu pochowane są osoby, którym chcielibyśmy zapalić świeczkę. Wtedy może pomóc internetowa wyszukiwarka grobów i osób pochowanych Grobonet. Pozwala odszukać miejsce pochówku osoby zmarłej z poziomu przeglądarki.

Wyszukiwarka grobów w Gminie Kobierzyce jest dostępna pod adresem https://kobierzyce.artlookgallery.com/grobonet/start.php

W polu wyszukiwania wpisujemy imię, nazwisko, rok lub datę urodzenia albo śmierci, osoby której grobu szukamy. Można wpisać jedną lub więcej spośród tych informacji. Możemy także skorzystać z formularza szczegółowego. Ważne! Wyszukiwarka pozwala odnaleźć grób znajdujący się tylko na terenie cmentarza komunalnego, nie pozwoli wyszukać grobu znajdującego się na terenie cmentarza wyznaniowego (parafialnego).

Przypominamy, że na terenie naszej gminy znajduje się 6 cmentarzy komunalnych, których zarządcą jest Gmina Kobierzyce. Cmentarze znajdują się w: Kobierzycach ul. Spółdzielcza, Tyńcu Małym ul. Domasławska, Tyńcu nad Ślęzą ul. Szkolna, Magnicach ul. Św. Józefa, Wierzbicach ul. Lipowa oraz Bielanach Wrocławskich ul. Kwiatowa.

Więcej informacji o cmentarzach komunalnych w Gminie Kobierzyce znajda Państwo na stronie internetowej https://kobierzyce.artlookgallery.com/
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR