20
maj 2024, poniedziałek
IMIENINY: Bazylego, Bernarda

TERAZ
bezchmurnie
22°
DZIŚ
pochmurnie
23°
JUTRO
zachmurzenie duże
22°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Kwiecień 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Zadbaj o Środowisko i Zdobywaj Nagrody

Park Handlowy Auchan Bielany po raz kolejny zaprasza do udziału w wielkiej zbiórce makulatury i elektrośmieci.


Akcja odbędzie się 8 kwietnia i będzie jej towarzyszył konkurs dla szkół. Uczniowie klas, które zbiorą i dostarczą do punktu zbiórki największą ilość makulatury, zdobędą cenne nagrody! Z kolei 9 kwietnia najmłodsi będą mogli wziąć udział warsztatach edukacyjnych pt. „Ekoodpowiedzialni”.

Wszystkich, którzy w czasie wiosennych porządków zgromadzili makulaturę i elektrośmieci, Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na Wielką zbiórkę makulatury i elektrośmieci. 8 kwietnia w godzinach 11:00 - 18:00 na parkingu Parku Handlowego stanie specjalny punkt, do którego będzie można przynosić zebrane odpady. Każdy, kto dostarczy ponad 5 kg makulatury lub 10 kg elektrośmieci, otrzyma sadzonkę lub ekologiczną żarówkę LED. Warto się spieszyć, ponieważ liczba nagród jest ograniczona!

Podczas akcji ekologicznej odbędzie się konkurs dla uczniów na największą ilość zebranej makulatury. Zebrane surowce zostaną komisyjnie zważone, a wyniki zapisane. Każdy uczeń z klasy, która dostarczy najwięcej makulatury, otrzyma nagrodę – markowe głośniki Bluetooth marki JBL. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca na podium czekają bony na zakupy do sklepu Toys”R”Us. Konkurs odbywa się od godz. 11.00 do 18.00, a jego regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.auchanbielany.pl

W niedzielę 9 kwietnia, kiedy opadną konkursowe emocje, Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na warsztaty edukacyjne pt. „Ekoodpowiedzialni”. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 18.00. Podczas zabaw, warsztatów ekologicznych i gier edukacyjnych, dzieci dowiedzą się, jak ważna jest codzienna troska o środowisko. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Wielka zbiórka makulatury i elektrośmieci oraz warsztaty „Ekoodpowiedzialni” odbędą się w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Udział w warsztatach dla dzieci jest bezpłatny.
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR